asansörlü nakliyat

Güzelbahçe Asansörlü Nakliyat

Taşınma işlemi herkes adına zor ve karmaşık bir külfet olsa da nakliye işkolu ve teknik ilerlemeler yardımıyla bu senelerde ciddi biçimde kolaylaşmış ve güvenceli duruma gelmiştir.

Asansörlü ev nakliyesi veya büro taşıma, bu nakliye şekillerinden bir tanesidir ve taşınmayı ciddi biçimde zahmetsizleştirmiştir. Nakliyesi sıkıntılı ve büyük yük ve eşyaların, asansör vasıtasıyla sevk edilmesi, daha kısa zamanda ve ayrıca nispeten güvenli biçimde mümkündür. Asansör kullanmakta olan nitelikli bir nakliyat organizasyonu yardımıyla taşınmak eskisi kadar güç olmayacak ve deyim yerindeyse keyif verecektir.

Nakliye işlemleri öncesi eşya nakli planı gerçekleştirilir. Taşınacak malzeme ve materyallerin belirlenmesi ile beraber asansör aracının kullanımının gerekli olabileceği malzemelerin halinde, nakliyat programına asansörlü taşıma hizmeti de dahil edilir. Asansörlü nakliyat kullanmak suretiyle birey kuvvetinin yeterli olamayacağı ağırlıkta ve hacimde olan eşyalar, kolaylıkla taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan eşya taşıma etkinlikleri, nispeten az sürede tamamlanabilmektedir. İnsanın çok daha geniş bir sürede taşıyabildiği eşya ve malzemeler, asansör kullanılarak yapılan taşıma hizmetleri yardımı ile az zaman zarfında istenen mekanlarına taşınabilir.

Asansör kullanılarak yapılan taşıma hizmetlerinde altyapısında olan kurumsal asansör araçlarıyla hizmet sunan kuruluşumuz, eşya ve yüklerinizin zarar görmeden transferlerini temin eder.

 

Yorumlar

  • Enver ÖZER

    Güzelbahçe'de asansörlü taşımacılık yapan firmaları inceledim. Kardeşler Nakliye şirketinin diğerlerine göre daha nitelikli olduğunu düşündüm ve eşyalarımın taşınması gayesiyle bu firmayla çalışmayı kabul ettim. Firmadan Derviş bey ile irtibatta olduk ve evimin taşınması kolayca neticelendirildi. Hiçbir problem olmadı. Evimdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Taşımacılık firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm Güzelbahçe'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

  • Yeşim KAZANCI

    Güzelbahçe'de oturduğum 3 + 2 dairemin eşya taşıma işlerini Güzelbahçe Kardeşler Nakliyata yaptırdım. Nevzat bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen profesyonelce görevlerini yerine getirdiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde nakliye işlemini yaptılar ve sıkıntısız bir halde ev taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

  • Metin TAŞKIN

    Kardeşler Nakliyat'la eşyalarımı Güzelbahçe'den Hatay'a taşıdım. Kardeşler Nakliyat iller arası nakliyat mevzuunda iyi organize olmuş bir kurum. İdeal bir ekiple iş yapıyorlar. Gerçekten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. İtinalı ve aynı zamanda sistemli çalıştılar. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.