Eşya Depolama

Güzelbahçe Eşya Depolama

Depolama, firmamızın arz ettiği güvenilir hizmetlerden biridir. Depolama, muhafazası gerekli olan bir eşya çeşidinin (mesela makineler ve motorlu araçlar, ofis eşyaları, meskenlerinizde fazlalık olan eşyalar, korumak mecburiyetinde olduğunuz fazlalık eşya ve malzemeler, koliler gibi) muhafazalı antrepolarda ve özel bölmelerde muhafaza edilmesi faaliyetleridir.

Kuruluşumuz, Güzelbahçe'de ev taşıma ve ofis nakliyesi hizmetlerinin yanısıra, hizmet sunduğu şahıs ve kuruluşların istemleri dahilinde müsait bir fiyatlandırmayla belirli süreçte eşya barındırma hizmetleri de sağlamaktadır. Senelik ve daha uzun süreli depolama sözleşmelerinde 1 defaya mahsus olacak şekilde nakliye ücreti alınmamaktadır.

Gün boyunca güvenlik elemanlarınca korunan depo binalarımız, meydana gelebilecek tüm afetlere karşın da sigortalıdır.

Kurumumuzca uygulanan depolama ücretleri, fazlasıyla makul ölçülerdedir. Planlamada belirtilen dışında ayrıca ücret tahakkuk ettirilmemektedir. Bütün fiyatlandırma, önceden müşterilerimize bildirilmektedir. Müşteri rızasının planlandığı depolama kapsamında, lüzumlu olan tüm unsurlar şirketimizce hesaba katılmıştır.

 

Yorumlar

  • Enver ÖZER

    Güzelbahçe'de asansörlü taşımacılık yapan firmaları inceledim. Kardeşler Nakliye şirketinin diğerlerine göre daha nitelikli olduğunu düşündüm ve eşyalarımın taşınması gayesiyle bu firmayla çalışmayı kabul ettim. Firmadan Derviş bey ile irtibatta olduk ve evimin taşınması kolayca neticelendirildi. Hiçbir problem olmadı. Evimdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Taşımacılık firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm Güzelbahçe'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

  • Yeşim KAZANCI

    Güzelbahçe'de oturduğum 3 + 2 dairemin eşya taşıma işlerini Güzelbahçe Kardeşler Nakliyata yaptırdım. Nevzat bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen profesyonelce görevlerini yerine getirdiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde nakliye işlemini yaptılar ve sıkıntısız bir halde ev taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

  • Metin TAŞKIN

    Kardeşler Nakliyat'la eşyalarımı Güzelbahçe'den Hatay'a taşıdım. Kardeşler Nakliyat iller arası nakliyat mevzuunda iyi organize olmuş bir kurum. İdeal bir ekiple iş yapıyorlar. Gerçekten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. İtinalı ve aynı zamanda sistemli çalıştılar. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.