Ofis Taşıma

Güzelbahçe Ofis Taşıma

Şirketimiz Güzelbahçe İş yeri Nakliye kurumları arasında sağlam organizasyon yapısı ve aynı zamanda kayıtsız şartsız müşteri tatmini anlayışıyla önde gelen bir firmadır.

Ofis taşıma hizmetleri başka lojistik cinslerinden ayrıcalıklı bir biçimde daha kapsamlı titizlik ve aynı zamanda potansiyel isteyen bir nakliye biçimidir.

Büronuzun nakledilmesi konusu için işletmemizle bağlantıya geçtiğinizde ilk aşamada ekspertiz hizmetlerimizde vazifelendirdiğimiz bir personel taşınacak konuma gelir ve ofisinizin taşıma koşullarını tetkik eder. Analiz işlemi bittikten sonra nakliye planı çıkarılır.

Nakil günü taşımamn daha hızlı ve zahmetsiz olması için ofis oda oda nakledilir. evrak dolapları ve mobilyaların söküm işlemleri daha süratli olması nedeniyle elektrikli söküm aletleri tercih edilmektedir. Bütün iş yeri eşya ve malzemeleri avrupadan ithal ambalaj malzemelerine sarılarak paketlenir. Dosyalar ile masa aksesuarları kolilenmek suretiyle üstlerine lüzumlu olan açıklamalar yazılır.

Şirketimiz iş yeri nakliye hizmetlerini güvence altına dahil etmektedir.

Güzelbahçe Ofis Taşımacılığı alanında uzun zamandan beri lider konumunu muhafaza eden kurumumuz Kardeşler Nakliye, itimat ve profesyonellikle Güzelbahçe'lılara hizmetlerde bulunmaktadır.

 

Yorumlar

  • Enver ÖZER

    Güzelbahçe'de asansörlü taşımacılık yapan firmaları inceledim. Kardeşler Nakliye şirketinin diğerlerine göre daha nitelikli olduğunu düşündüm ve eşyalarımın taşınması gayesiyle bu firmayla çalışmayı kabul ettim. Firmadan Derviş bey ile irtibatta olduk ve evimin taşınması kolayca neticelendirildi. Hiçbir problem olmadı. Evimdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Taşımacılık firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm Güzelbahçe'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

  • Yeşim KAZANCI

    Güzelbahçe'de oturduğum 3 + 2 dairemin eşya taşıma işlerini Güzelbahçe Kardeşler Nakliyata yaptırdım. Nevzat bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen profesyonelce görevlerini yerine getirdiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde nakliye işlemini yaptılar ve sıkıntısız bir halde ev taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

  • Metin TAŞKIN

    Kardeşler Nakliyat'la eşyalarımı Güzelbahçe'den Hatay'a taşıdım. Kardeşler Nakliyat iller arası nakliyat mevzuunda iyi organize olmuş bir kurum. İdeal bir ekiple iş yapıyorlar. Gerçekten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. İtinalı ve aynı zamanda sistemli çalıştılar. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.