şehirler arası nakliyat

Güzelbahçe Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası taşımacılık, şehiriçi taşımaya göre daha geniş mesafeli transfer şeklidir. Taşımacılık itibariyle ayrımı bulunmaz. İller arası taşımada uzaklık fazladır. Bu nedenden ötürü, söz konusu gaye adına sevk edilecek taşıma vasıtalarının uzun mesafelere dayanıklı ve emniyetli yapıda bulunması gerekmektedir. Firmamızın kullandığı iller arası taşıma taşıtları, dirençli ve sarsıntı koruma özelliklidir.

Şehirler Arası Taşımacılık Ne demektir? Nasıl Yapılmaktadır?

Çağımız taşımacılık yöntemlerinin gelişme göstermesiyle, çelik kasalı araçların kullanışlılığı ve dayanıklılığı artmıştır. Şehirler Arası Taşımacılık kapsamında, eşya türlerine göre farklılaşan taşıtları kullanan işletmemiz, hızlı ve güvenli taşıma işlemleri sunmaktadır. Yurdumuzun tamamına şehirlerarası nakliye hizmeti sunan kuruluşumuz, kişi ve kuruluşların taleplerine en doğru biçimde yanıt verebilmek hususunda, gerekli olacak bütün koşulları uygulamaktadır. İllerarası evden eve taşımacılık hizmetlerinde, uzman personel görev yapar. Aynı zamanda şirketimizin tatbik ettiği ayrıcalıklı çalışma sistemleri ile en sağlam nakliyat hizmetleri yerine getirilmektedir.

Şehirler arası Nakliye Nasıl İcra Edilir?

Yerinde İnceleme işlemiyle nakliyat süreçleri başlar ve gereken nakliye aracı, ekspertiz tarafından belirlenir. Anlaşmadan sonra ev eşyaları ve cihazlar teminat altına alınır. Hassas tüm eşya ve malzemelerin özel bir biçimde paketlenmesi ile öteki tüm eşya ve malzemelerin korunaklanması aşamasından itibaren, asansör kullanılarak çelik kasa araca, evde bulunan tüm eşyalar yüklenir. Öncelikle hacimli ve sağlam eşyalar indirilir ve daha sonra kırılgan ev eşyaları yüklenir.

Çelik kasalı vasıtalarımızın ev eşyası taşımacılığı hizmeti sebebiyle spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, illerarası nakliyatta tüm eşyalarınızın emniyeti tam bir biçimde temin edilmektedir.

Firmamız adına Vatandaşlarımızın memnuniyeti birikimimizin esas sebebidir.

Şehirler arası lojistik sektöründe, paketleme ile korunaklama süreçleri ayrıcalıklıdır. Uzak güzergahların problemleriyle yerleşilecek bölgenin fiziki durumu düşünülür ve bunlara göre paketleme işlemleri tamamlanır. Paketlemeden itibaren araç içi istifleme süreci yapılır. Dikkatlice tamamlanan ambalajlama ve yükleme sayesinde eşya ve malzemeleriniz hasar görmemektedir. Şehirler arası taşıma adına mecburiyet arzeden bütün belgelerimiz bulunmaktadır. Şoförlerimiz deneyimli, mesleki belgelere sahip bireylerdir. İşletmemizin ve çalışanlarımızın sahip bulunduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, yol güzergahında çıkacak bütün resmi problemler ortadan kaldırılmıştır. Kurumumuz tüm aşamalarda dikkatli hareket etmektedir.

İller arası taşıma maliyetleri, gidilecek bölgenin uzaklığı, kapalı kasa taşıtın soğutuculu olması, ihtiyaç duyulan ek hizmetler ve aracın kapasitesi gibi şartlara göre değişiklik gösterebilir. Şirketimiz, şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde en uygun seçeneklerle fiyatlandırma yapmaktadır.

 

Yorumlar

  • Enver ÖZER

    Güzelbahçe'de asansörlü taşımacılık yapan firmaları inceledim. Kardeşler Nakliye şirketinin diğerlerine göre daha nitelikli olduğunu düşündüm ve eşyalarımın taşınması gayesiyle bu firmayla çalışmayı kabul ettim. Firmadan Derviş bey ile irtibatta olduk ve evimin taşınması kolayca neticelendirildi. Hiçbir problem olmadı. Evimdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Taşımacılık firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm Güzelbahçe'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

  • Yeşim KAZANCI

    Güzelbahçe'de oturduğum 3 + 2 dairemin eşya taşıma işlerini Güzelbahçe Kardeşler Nakliyata yaptırdım. Nevzat bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen profesyonelce görevlerini yerine getirdiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde nakliye işlemini yaptılar ve sıkıntısız bir halde ev taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

  • Metin TAŞKIN

    Kardeşler Nakliyat'la eşyalarımı Güzelbahçe'den Hatay'a taşıdım. Kardeşler Nakliyat iller arası nakliyat mevzuunda iyi organize olmuş bir kurum. İdeal bir ekiple iş yapıyorlar. Gerçekten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. İtinalı ve aynı zamanda sistemli çalıştılar. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.