Güzelbahçe Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Güzelbahçe Kardeşler nakliyat

Taşıma kapsamında 1960'lardan günümüze faaliyet gösterdiğimiz zaman dilimi içinde oldukça fazla sayıda şahıs, işletme ve kamu kurumuna nakliye işi yapmış olan Kardeşler Nakliyat, söz konusu sektörde önemli nakliyat şirketleri içerisinde bulunmaktadır.

Müşterilerine nitelikli ve ayrıca sağlam taşımacılık yapan Kardeşler Nakliyat, geçmişten gelen süre içerisinde güçlü bir referans ağı elde etmiştir.

Kardeşler Nakliyat organizasyon yapısı, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık faaliyetleri alanında faydanıza sunduğu 4 tane orta boy ve 5 tane büyük hacimli lojistik aracı, lokal bölgede asansörlü taşımacılık hizmetlerinde kullandığı 1 farklı hidrolik asansör aracı, eşya depolama hizmetleri doğrultusunda 850 metrekare iç bölgesi mevcut olan, güvenli antreposu ve aynı zamanda taşınan her yük ve eşya çeşidine uygun derlenmiş paketleme malzemeleri depolarından oluşmaktadır. Aynı zamanda firmamızın, müşterilerinin eşya taşıma taleplerine sorunsuz çözümler sunabilme amacıyla istihdam ettiği, tamamı kendi özel sınıfında pratik sahibi ve tecrübeli personel kadrosu mevcuttur.

"Güvenilir Taşımacılığın Merkezi" sloganıyla, müşterilerine bir söz veren firmamız, onların gereksinimlerinin ekonomik, nitelikli, emniyetli bir şekilde ve doğru zamanda temin edilmesini gerçek kalite politikası bilmektedir.

» Kardeşler Nakliyat

 

Yorumlar

  • Enver ÖZER

    Güzelbahçe'de asansörlü taşımacılık yapan firmaları inceledim. Kardeşler Nakliye şirketinin diğerlerine göre daha nitelikli olduğunu düşündüm ve eşyalarımın taşınması gayesiyle bu firmayla çalışmayı kabul ettim. Firmadan Derviş bey ile irtibatta olduk ve evimin taşınması kolayca neticelendirildi. Hiçbir problem olmadı. Evimdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Taşımacılık firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm Güzelbahçe'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

  • Yeşim KAZANCI

    Güzelbahçe'de oturduğum 3 + 2 dairemin eşya taşıma işlerini Güzelbahçe Kardeşler Nakliyata yaptırdım. Nevzat bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen profesyonelce görevlerini yerine getirdiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde nakliye işlemini yaptılar ve sıkıntısız bir halde ev taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

  • Metin TAŞKIN

    Kardeşler Nakliyat'la eşyalarımı Güzelbahçe'den Hatay'a taşıdım. Kardeşler Nakliyat iller arası nakliyat mevzuunda iyi organize olmuş bir kurum. İdeal bir ekiple iş yapıyorlar. Gerçekten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. İtinalı ve aynı zamanda sistemli çalıştılar. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.